logo

.
logo
Reklama

PROW 2014-2020

Galeria


Lubuska Sieć LGD :)

 

27 maja 2014. Spotkanie przedstawicieli Lokalnych Grup Działania Województwa Lubuskiego z przedstawicielami Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego oraz Zachodniopomorskiej Sieci LGD w sali Muzeum Browaru Witnica S.A. Dziękujemy organizatorom i gospodarzom spotkania.

 

Więcej…
 
Serdecznie Zapraszamy!

Do wzięcia udziału w wyjeździe na targi rolnicze do Kalska.

 

 

 

 

 

 

Więcej…
 
Zapraszamy na Eko-Festyn Rodzinny

Serdecznie zapraszamy dzieci i ich rodziców na EKO-FESTYN RODZINNY. 30 maja, godz. 16:00 Ogród przedszkolny, ul. Srebrna Góra 2.

Więcej…
 
Konferencja „Decyduję, decydujemy, odpowiadamy za sukces”

11 kwietnia 2014r., Sala Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego. Była to doskonała okazja do wymiany doświadczeń i dobrych praktyk między członkiniami podmiotów działających na wsiach. Po raz kolejny kobiety udowodniły, że mają wpływ nie tylko na swoje życie, ale i środowisko, w którym żyją i pracują. Wśród uczestników nie zabrakło lokalnych liderek zamieszkujących obszar LGD Zielone Światło. Wszystkim Paniom serdecznie dziękujemy. Konferencji towarzyszyła wystawa wielkanocnych rozmaitości.

Więcej…
 
Przyszłość lubuskich LGD

7 kwietnia 2014r. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego spotkali się przedstawiciele urzędu z lokalnymi grupami działania z naszego regionu. Wziął w nim udział m.in. Stanisław Tomczyszyn członek Zarządu Województwa , dyrektor Departamentu PROW Józef Giemza oraz Katarzyna Drożak dyrektor Departamentu Rozwoju Regionalnego i Współpracy Zagranicznej. Tematem rozmów były możliwości finansowania lokalnych grup działania w nowej perspektywie finansowej 2014 – 2020.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 9 z 29

Licznik odwiedzin

Liczba odwiedzin:340770

LogowanieWspierają nas:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

bottom

unia
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4 - LEADER
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.