logo

.
logo
Reklama

PROW 2014-2020

Galeria


 

Spotkanie informacyjno-szkoleniowe dla przedsiębiorców z terenu Gminy Krosno Odrzańskie

17 grudnia 2009r.

        Urząd Miasta w Krośnie Odrzańskim, wychodząc naprzeciw potrzebie informowania lokalnych przedsiębiorców o bieżących zmianach w przepisach, udogodnieniach i powtarzających się problemach,17 grudnia 2009 r. w sali 1000-lecia Urzędu Miasta zorganizował spotkanie informacyjno-szkoleniowe dla przedsiębiorców z terenu Gminy Krosno Odrzańskie.

 

      Podczas spotkania wygłoszone zostały referaty wskazujące możliwości pozyskania wsparcia na rzecz podejmowanych przez przedsiębiorców działań inwestycyjno-rozwojowych.

 

        Wśród prelegentów znaleźli się Kierownik Działu Ewidencji i Identyfikacji Podatków Informatyki i Spraw Ogólnych Urzędu Skarbowego w Krośnie Odrzańskim – Andrzej Antonowicz, Kierownik Samodzielnego Referatu Obsługi Klienta Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat w Krośnie Odrzańskim – Bożena Matuszewska, pracownice Wydziału Informacji i Promocji Departamentu Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego Urzędu Marszałkowskiego w Zielonej Górze – Dominika Iwan i Linda Ładysz, Dyrektor Centrum edukacji Dorosłych w Żarach – Izabela Kumor-Pilarczyk oraz Naczelnik Wydziału Finansowego Urzędu Miasta w Krośnie Odrzańskim – Iwona Walczak. Zaproszenie do wystąpienia w roli prelegenta otrzymała również kierownik biura LGD Zielone Światło. Paulina Adułło-Mucha omówiła formy wsparcia na jakie mogą liczyć przedsiębiorcy w ramach programu PROW 2007-2013, oś 4-LEADER, działanie „Tworzenie i Rozwój Mikroprzedsiębiorstw”.

 

 

Licznik odwiedzin

Liczba odwiedzin:345901

LogowanieWspierają nas:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

bottom

unia
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4 - LEADER
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.