logo

.
logo
Reklama

PROW 2014-2020

Galeria


Archiwum

ODBYŁ SIĘ III LETNI FESTYN W BIELOWIE

Pomogliśmy Karolinie

W dniu 5 czerwca zorganizowano III letni Festyn Wiejski w Bielowie. Było to niezwykłe spotkanie, któremu przyświecał wzniosły cel niesienia pomocy choremu dziecku.Naszej pomocy i wsparcia potrzebowała Karolina, dziecko z przedszkola w Osiecznicy chore na cukrzycę pierwszego stopnia. Chcieliśmy, aby cukrzyca nie przeszkadzała jej w prowadzeniu radosnego życia, aby mogła uprawiać sport, podróżować i spełniać swoje marzenia. Aby cukrzyca była tylko zwykłą częścią normalnego życia Karoliny niezbędny był zakup osobistej pompy insulinowej. Dzięki temu urządzeniu dziewczynka będzie mogła łatwiej i bardziej komfortowo żyć. Fantastyczną sprawą było zaangażowanie wielu ludzi w zbiórkę pieniędzy przeznaczonych na zakup pompy insulinowej. Najbardziej zaangażowani byli gościnni mieszkańcy Bielowa wraz z panią sołtys Janiną Waluś oraz Tadeuszem Maciasowiczem. Wielką chęcią niesienia pomocy wykazali się rodzice dzieci uczęszczających do szkoły i przedszkola w Osiecznicy przynosząc fanty na loterię oraz piekąc smaczne ciasta.

Więcej…
 

KOLONIE DLA DZIECI

Stowarzyszenie Równych Szans jest organizacją pożytku publicznego zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Sądowym 0000175920. Od 2002 roku działalność Stowarzyszenia skierowana jest przede wszystkim do dzieci. W 2010 roku Stowarzyszenie Równych Szans jest organizatorem kolonii letnich udostępniających możliwość uczestnictwa dzieci w zorganizowanej formie wypoczynku z jednoczesną szansą poznania dziedzictwa kulturowego wybranych regionów Polski.

Więcej…
 

WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW

Uprzejmie informujemy, że w dniu 23 czerwca 2010 r. o godzinie 16.00 w Sali 1000-lecia Urzędu Miasta w Krośnie Odrzańskim odbędzie się Walne Zebranie Członków stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania Zielone Światło”.

Planowany porządek zebrania:

  1. Wybór Zarządu stowarzyszenia oraz podjęcie uchwały ws. wyboru Zarządu.
  2. Wybór Komisji Rewizyjnej oraz podjęcie uchwały ws. wyboru Komisji Rewizyjnej.
  3. Podjęcie uchwały ws. zmiany statutu.
  4. Podjęcie uchwały ws. zmiany Lokalnej Strategii Rozwoju.
  5. Przedstawienie projektu współpracy z LGD „Grupa Łużycka” oraz podjęcie uchwały ws. realizacji projektu współpracy.
  6. Wolne wnioski i zapytania.

Z uwagi na ważność zebrania prosimy o niezawodne przybycie wszystkich członków.


 

ZIELONE ŚWIATŁO ZAPRASZA :)

5 czerwca 2010 r. zapraszamy na  III Letni Festyn w Bielowie.

Impreza rozpocznie się o godz. 16. Wystąpi zespół” Wesołe nutki” z przedszkola w Osiecznicy, będzie pokaz walki Wikingów, zabawy i konkursy dla dzieci, loteria fantowa, a także biesiada w wykonaniu zespołu „Dwa + Hewen” ze Świebodzina. Przewidziano licytacje obrazów, rękodzieła, tortu oraz „wszystkiego co się da”.

Dochód w całości będzie przeznaczony na zakup pompy insulinowej dla Karolinki

z przedszkola w Osiecznicy.

 

 

UWAGA !!!

Uprzejmie informujemy,

że w dniach 27 i 28 kwietnia 2010 r.

biuro LGD będzie nieczynne.

Pracownicy biura będą uczestniczyć w szkoleniu „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” dla operacji, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania „Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej” oraz „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw”.

Wszelkie zapytania prosimy przesyłać na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
« pierwszapoprzednia12następnaostatnia »

Strona 1 z 2

Licznik odwiedzin

Liczba odwiedzin:348879

LogowanieWspierają nas:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

bottom

unia
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4 - LEADER
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.