Licznik odwiedzin : 817977 biuro@lgdzs.pl 530 310 888

  • maple.jpg
  • raindrops.jpg
  • walden-pond.jpg
A A A

Lokalna Grupa Działania Zielone Światło w dniach 11-12 maja 2019 r. bierze udział w największych na Pomorzu Zachodnim targach turystycznych Maker Tour, organizowanych nieprzerwanie od 1992 roku.

Maker Tour są najważniejszym wydarzeniem Pikniku nad Odrą odbywającym się w Szczecinie, które warto wpisać w program działań promocyjnych.

Podczas targów mamy okazję do promowania naszego regionu wśród licznie odwiedzających imprezę gości z całej Polski, Niemiec i Skandynawii zainteresowanych turystyką, kulturą i kulinariami regionów Polski i świata.

W związku z powyższym zapraszamy do wystawienia się w ramach naszego stoiska promocyjnego, reprezentującego walory obszaru „LGD Zielone Światło, w tym działania podejmowane przez mieszkańców, lokalne organizacje, przedsiębiorców w zakresie rękodzieła, lokalnego dziedzictwa kulturowego, kulinariów, działalności turystycznej i okołoturystycznej.

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza uczestnictwa (do pobrania poniżej) oraz przesłanie go do dnia 5 kwietnia 2019 roku drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub złożenia osobistego w biurze LGD: Krosno Odrzańskie, Piastów 10b, pokój 101.

Jednocześnie informuję, iż LGD pokrywa tylko koszty powierzchni wystawienniczej oraz noclegu, pozostałe koszty pokrywają Państwo we własnym zakresie.

Decyduje kolejność zgłoszeń!

Pobierz zgłoszenie