Licznik odwiedzin : 962078 biuro@lgdzs.pl 530 310 888

  • maple.jpg
  • raindrops.jpg
  • walden-pond.jpg
A A A

Lokalna Grupa Działania Zielone Światło zwraca się z prośbą o przedstawienie ofert cenowych na: organizacja konferencji upowszechniającej realizacje Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowego przez Społeczność w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Więcej informacji - Pobierz plik

Lokalna Grupa Działania Zielone Światło zwraca się z prośbą o przedstawienie ofert cenowych na: organizacja konferencji upowszechniającej realizacje Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowego przez Społeczność w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Więcej informacji - Pobierz plik

Lokalna Grupa Działania Zielone Światło zwraca się z prośbą o przedstawienie ofert cenowych na: usługę polegającą na wykonanie metodą rękodzielniczą 100 sztuk produktów promujących LGD Zielone Światło.

Więcej informacji - Pobierz plik

Lokalna Grupa Działania Zielone Światło zwraca się z prośbą o przedstawienie ofert cenowych na: usługę polegającą na zorganizowaniu, profesjonalnym przygotowaniu i przeprowadzeniu szkolenia dla LGD z obszaru województwa lubuskiego.

Więcej informacji - Pobierz plik

Lokalna Grupa Działania Zielone Światło zwraca się z prośbą o przedstawienie ofert cenowych na: Świadczenie usług noclegowych dla grupy liczącej 140 osób w okresie 24 - 29.08.2017 r.

Więcej informacji - Pobierz plik