Licznik odwiedzin : 596593 biuro@lgdzs.pl 530 310 888

  • maple.jpg
  • raindrops.jpg
  • walden-pond.jpg
A A A

Realizujemy Szkolenie: Wspólne Lubuskie – Gwarancją Sukcesu Regionu. Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Województwa Lubuskiego objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

W dniach 06-07-10.2017 odbędzie się szkolenie „Wspólne Lubuskie – gwarancją sukcesu regionu” Celem szkolenia jest wyposażenie uczestników w wiedzę i umiejętności do sprawnego wdrażania strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność. Wspólne podejście lokalnych grup działania oraz pracowników UM do zagadnień związanych z RLKS pozwoli na zwiększenie efektywności wdrażania Lokalnych Strategii Rozwoju oraz wpłynie na podniesienie jakości realizacji PROW na lata 2014-2020 na terenie województwa lubuskiego.

 

KSOW ma charakter otwarty. Uczestnikami KSOW mogą być podmioty, które są aktywnie zaangażowane w rozwój obszarów wiejskich oraz wyrażą chęć otrzymywania oraz dostarczania informacji w tym zakresie. KSOW dysponuje portalem www.ksow.pl oraz profilami na Facebooku i Tweeterze, na których zamieszczane są informacje adresowane m.in. do LGD dotyczące szkoleń, wydarzeń o zasięgu krajowym i wojewódzkim oraz zaproszenia na wydarzenia i warsztaty międzynarodowe.

Zostań partnerem KSOW kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Link do formularza rejestracyjnego: http://ksow.pl/ksow/formularz-zgloszeniowy.html?no_cache=1